BUTY SIDI ST CZARNE-FLUO 44 Zobacz większe

BUTY SIDI ST CZARNE-FLUO 44

SIDI ST FLUO 44

Nowy produkt

1 073,17zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Buty sportowe Sidi ST - Fluo (czarno/żółte) 

ROZMIAR 44

Buty Sidi z serii ST plasują się pomiędzy butami Vertigo, a Vortice. Agresywny wygląd w połączeniu ze znakomitymi parametrami bezpieczeństwa i jakości, zapewniają wysoki poziom ochrony podczas użytkowania. Łatwość zakładania i użycia systemów ochronnych zaprojektowanych dla butów ST sprawiają, że znajdą one zwolenników pośród motocyklistów sportowych, jak i fanów turystycznych wypraw.

Technologie

Buty SIDI ST wykonane są z materiału Technomikro, dużo wytrzymalszego od skóry, wodoodpornego, szybkoschnącego, o wzmocnionej odporności na ścieranie i rozciąganie, łatwego w czyszczeniu, a przy tym niezwykle lekkiego.
Wnętrze buta wyłożone jest teflonową wentylowaną siatką zapobiegającą wchłanianiu wody i potu. Podszewka w okolicy palców jest miękka i mocna. Wewnętrzne części buta można wyjmować i prać.
Shin Plate wykonana z nylonu, umieszczona na poliuretanowym przednim podparciu. Obie części są wymieniane.
System zamknięcia ST10 składający się z klamer z paskami po obu stronach buta pozwala na dopasowanie cholewki do rozmiaru łydki i umożliwia szersze otwarcie buta, ułatwiające zakładanie. Klamry i paski są wymienne.
System osiowej kontroli stopy ochrania przed urazami spowodowanymi przez wstrząsy lub skręcenie stopy. Wewnętrzna struktura wykonana z włókna węglowego ochrania staw skokowy przed skręceniem, zmniejsza intensywności uderzenia poprzez rozkład siły uderzenia na całej strukturze i chroni stopę przed urazami z zewnątrz.
Anatomicznie ukształtowany, odporny na uderzenia, poliuretanowy, wymienny ochraniacz pięty.
Regulowany boczny wlot powietrza znajdujący się na zewnętrznej, dolnej części buta, obsługiwany za pomocą aerodynamicznego przycisku.
Nylonowa podeszwa wewnętrzna z wyjmowaną podkładką podpierającą łuk stopy.
Elastyczny panel ułatwiający płynną pracę zamka błyskawicznego nad kostką zawodnika.
Slaider wykonany z nylonu wzmocnionego włóknem szklanym, wyposażony we wkładkę ceramiczną lub ze stopu aluminium. Wszystkie elementy są wymienne.
Podwójna Olejoodporna podeszwa z mieszanki poliuretanu i gumy. Posiada wyjmowalną wkładkę z przodu łuku, gdzie zwykle następuje normalne zużycie spowodowane ostrymi metalowymi pedałami hamulca i dźwigniami zmiany biegów. Przód buta z ceramicznymi osłonami.
Opatentowany system Sidi Vertebra chroni ścięgno Achillesa.
Zabezpieczenie kostki z żywicy termoplastycznej.
Podwójnie szwy we wszystkich obszarach o dużym obciążeniu.
Wszystkie śruby na częściach są wymienne.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię