ELF SCOOTER 2 RAINBOW 2T 1L Zobacz większe

ELF SCOOTER 2 RAINBOW 2T 1L

3267021030936

Nowy produkt

POJEMNOŚĆ: 1L

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

20,33zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Olej Elf Moto 2 Rainbow jest nowoczesnym olejem, w 100% syntetycznym, zestawionym ze specjalnie wyselekcjonowanych bazowych olejów syntetycznych i dodatków uszlachetniających, zalecanym do wyczynowych silników 2-suwowych. Olej Elf Moto 2 Rainbow dzięki swojej ultranowoczesnej koncepcji jest olejem, który znacznie przekracza wymagania następujących norm JASO: FD – Smokefree (bezdymny); ISO–L: EGD – Anti-deposit technology (zapobiega powstawaniu nagarów); API: TC. Olej Elf Moto 2 XT Tech zalecany jest do stosowania w wysilonych silnikach (rajdowych, wyścigowych, crossowych, po tuningu... itp). Olej Elf Moto 2 Rainbow zaleca się do stosowania w układach z wtryskiem oleju, ale może być on również w klasyczny sposób mieszany wstępnie z paliwem (mieszanka 2 do 4% lub zgodnie z zaleceniami producenta silnika). Jest kompatybilny z paliwem bezołowiowym, przystosowany do silników z katalizatorami.

Olej Elf Moto 2 Rainbow posiada:
- zdolność do utrzymywania smarującej warstwy filmu olejowego w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach pracy silnika,
- zdolność do depolimeryzacji w komorze spalania co minimalizuje powstawanie i wydalanie dymów w gazach spalinowych,
- bardzo dobrą mieszalność z paliwem,
- bardzo wysoki wskaźnik lepkości zapewniający smarowanie w wysokich temperaturach pracy,
- wyjątkową stabilność cieplną i odporność na utlenianie połączoną z doskonałymi właściwościami myjącodyspergującymi ograniczającą powstawanie laków, nagarów, osadów i szlamów, mogących zanieczyścić wewnętrzne powierzchnie silnika (tłoki, pierścienie tłokowe, świece).

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię